Mercedes-Benz Sprinter
313 CDI Automaat Euro 6 - L2H2 - Trekhaak 3,5t KG - Airco - Camera
Direct kopen, basisprijs: € 16.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 16.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 278,54 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.380,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|---|
| Uitvoering: | 313 CDI Automaat Euro 6 - L2H2 - Trekhaak 3,5t KG - Airco - Camera |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 23 september 2016 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 133.712 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 278,54 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VZ-342-R |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 1.178 kg |
| Gewicht: | 2.322 kg |
| Wielbasis: | 366 cm |
| Hoogte: | 300 cm |
| Breedte: | 199 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronische remkrachtverdeling
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Trekhaak
- Trekhaak
- Trekhaak 3500 KG
- Infotainment
- Achteruitrij Camera
- Achteruitrijcamera
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie
- Autotelefoon voorbereiding
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio-cd/mp3 speler
- Radio cd speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bijrijdersbank
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- 2e sleutel
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- GVW teruggekeurd
- Onderhouds + km historie aanwezig
- PRIJS EXCLUSIEF BTW / NETTO PRIJS
- Service onderhouds + km historie aanwezig