Mercedes-Benz Sprinter
313 2.2 CDI 130 pk L2H2 // Bijrijdersbank // Airco // Betimmering // Achter opstap // Bluetooth / Radio
Direct kopen, basisprijs: € 14.250,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 14.250,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 234,86 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.850,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|---|
| Uitvoering: | 313 2.2 CDI 130 pk L2H2 // Bijrijdersbank // Airco // Betimmering // Achter opstap // Bluetooth / Radio |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 27 april 2015 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 121.993 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 234,86 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.250,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-567-TX |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 1.490 kg |
| Gewicht: | 2.010 kg |
| Wielbasis: | 366 cm |
| Hoogte: | 300 cm |
| Breedte: | 199 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- 2-serie: C33+C40
- Accu-management
- Achteras NCV3 kroonwiel 215
- Achterasreductie i = 4,182
- Adaptieve remlichten
- Aflegvak boven de voorruit
- AGM (Absorption Glass Mat) accu 12V / 95Ah
- Airbag bestuurder
- Assyst
- Banden 235 / 65 r16 c
- Bekleding stof zwart "tunja"
- Bescherming stekkerverbinding motormanagement
- Brandstoffilter met waterafscheider
- Brandstofpomp, elektrisch geregeld
- Buitentemperatuurmeter
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chassisverlaging
- Dagrijlicht
- Dashboardkastje afsluitbaar en verlicht
- Derde remlicht
- Dynamo 14 V / 180 A
- Dynamomanagement plus
- Esp (esp9i)
- Facelift
- Handgeschakelde 6-bak eco gear 360
- Handgreep instap laadruimte, scheidingsw.
- Hoog dak
- Houten vloer laadruimte
- Hydraulische krik
- Laadruimtebekleding hout
- Luidsprekers voorin (2-weg)
- Modelgeneratie 1
- Motor OM 651 DE 22 LA 95 kW (129 pk)
- Opstap achterdeuren
- Passagiersbank, twee passagiers voor
- Radio audio 10
- Reservewiel
- Reservewielhouder onder achteroverbouw
- Schakelindicatie
- Scheidingswand doorlopend
- Schuifdeur rechts
- Sleepoog achter
- Snelheidsmeter km
- Sprinter Standaard
- Stabilisator achteras
- Stabilisator vooras versterkt
- Stalen velgen 6,5 J x 16
- Starthulp aansluiting
- Tempmatik (airco)
- Typekeuring als bedrijfswagen
- Uitlaatgas emissie euro 5b+ gr iii
- Uitlaatmonding recht naar achteren
- Verzegeling tachometeraandrijving
- Voorbereiding PSM
- Waarschuwingssign. veiligheidsgordel best.
- Warmtewerend glas voorruit met bandfilter
- Wegval parkeerverlichting
- Zijmarkeringslichten
- Zijwindassistent