Mercedes-Benz S-Klasse
580 e 4MATIC Lang AMG Premium, Designo Matzwart, Massage, Achterasbesturing, Airmatic
Direct kopen, basisprijs: € 104.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 104.500,-
LEASEPRIJS: € 1.423,41 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 17.272,73 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz S-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 580 e 4MATIC Lang AMG Premium, Designo Matzwart, Massage, Achterasbesturing, Airmatic |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 september 2023 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 59.188 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.423,41 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 104.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.999 cc |
| Vermogen: | 375 kw / 511 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.340 kg |
| Wielbasis: | 322 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Elektrisch glazen panorama-dak
- File assistent
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Side-skirts
- Speciale kleur
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Subwoofer
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterstoelen verwarmd
- Airco (automatisch)
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Luxe lederen bekleding
- Luxe lederen interieur
- Regensensor
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Alarm klasse 5
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- achterasbesturing
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- achterstoelen verwarmd en geventileerd
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonome parkeerfunctie
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- Kruisend verkeer detectie
- Luchtvering
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- sfeerverlichting
- sluitbekrachtiging
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- stuur multifunctioneel
- stuur nappaleder
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- Zijwind assistent
- zwarte (glans) exterieur delen