Mercedes-Benz S-Klasse
450 4Matic Lang Premium Plus Amg Pano Lane Burmester Stoelkoeling
Direct kopen, basisprijs: € 51.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 51.950,-
LEASEPRIJS: € 856,22 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 10.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz S-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 450 4Matic Lang Premium Plus Amg Pano Lane Burmester Stoelkoeling |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 februari 2019 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 129.933 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 856,22 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 51.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JST-32-Z |
| Motorinhoud: | 2.987 cc |
| Vermogen: | 270 kw / 368 pk |
| Laadvermogen: | 785 kg |
| Gewicht: | 1.975 kg |
| Wielbasis: | 317 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.760 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- keyless entry
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- panoramadak var. transparantie
- regensensor
- sluitbekrachtiging
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie high end
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- head-up display
- navigatiesysteem full map + hard disk
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- electronic climate controle
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- houtafwerking interieur
- keyless start
- lederen stuurwiel
- luxe lederen bekleding
- stoel ventilatie voor
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoel(en) met massagefunctie
- voorstoelen verwarmd en geventileerd
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- automatische snelheids begrenzing
- autonome parkeerfunctie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kruisend verkeer detectie
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- zijwind assistent
- Overig
- achterstoelen elektrisch verstelbaar
- achterstoelen verwarmd
- airco separaat achter
- AMG-styling
- AMG Line
- binnen/buitensp. aut. dimmend
- elektrisch zonnescherm achterruit
- Executive-pakket
- gordelairbag(s)
- luchtvering
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- sportstuur
- stoel ventilatie achter
- Veiligheids-pakket
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- zij airbag(s) achter
- zonnescherm zijruiten