Mercedes-Benz GLS
580 4MATIC AMG Facelift Premium Plus, Massage, Airmatic, Distronic, Grijs Kenteken, Manufaktur
Direct kopen, basisprijs: € 117.500,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 117.500,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 1.936,59 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 23.500,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLS |
|---|---|
| Uitvoering: | 580 4MATIC AMG Facelift Premium Plus, Massage, Airmatic, Distronic, Grijs Kenteken, Manufaktur |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 2 februari 2024 |
| Carrosserie: | Terreinwagen |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 36.455 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.936,59 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 117.500,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 3.982 cc |
| Vermogen: | 360 kw / 490 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.445 kg |
| Wielbasis: | 314 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- AMG-styling
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Elektrisch glazen panorama-dak
- File assistent
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Treeplanken
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Subwoofer
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank elektrisch verstelbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco (automatisch)
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Sportstuur
- Sportstuur
- Standkachel
- Stoel ventilatie voor
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Alarm klasse 5
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Aanhanger assistent
- Afdaal assistent
- AMG Line
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheids begrenzing ISA
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- interieur voorverwarming/(koeling)
- Kruisend verkeer detectie
- lichtmetalen velgen multi-spaaks 22"
- Luchtvering
- Matrix led koplampen
- nappaleder stuurwiel
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- sluitbekrachtiging
- Uitparkeer waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi