Mercedes-Benz GLE
Coupé 350e 4 Matic AMG STYLING-PANOMARA-MEMORY-BURMESTER-TREKHAAK-COMPLEET
Direct kopen, basisprijs: € 61.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 61.900,-
LEASEPRIJS: € 1.020,21 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 12.380,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLE |
|---|---|
| Uitvoering: | Coupé 350e 4 Matic AMG STYLING-PANOMARA-MEMORY-BURMESTER-TREKHAAK-COMPLEET |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 3 december 2020 |
| Carrosserie: | Coupé |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 96.875 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.020,21 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 61.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-911-DJ |
| Motorinhoud: | 1.991 cc |
| Vermogen: | 155 kw / 211 pk |
| Laadvermogen: | 665 kg |
| Gewicht: | 2.525 kg |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Hoogte: | 172 cm |
| Breedte: | 201 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.190 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Trekhaak wegzwenkbaar
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie high end
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 14U Integratie smartphone
- 16U Smartphone integratie Apple Carplay
- 17U Smartphone integratie Android auto
- 23P Rijassistentiepakket plus; bestaande uit o.a. Distronic Plus met stuurassistent en Stp&Go Pilot, PRE Safe rem, BAS plus met kruispuntassistent, actieve dodehoekassistent, actieve spoorassistent, enz.
- 72B USB pakket
- 76B Oplaadsysteem wisselstroom (AC) 7,4 KW
- 365 Mercedes-Benz navigatie
- 413 Panoramaschuifdak
- 513 Verkeersbordenassistent
- 537 Digitale radio DAB
- 550 Trekhaak, mechanisch wegklapbaar
- 580 Automatische airconditioning, Thermatiek
- 628 Adaptieve grootlichtassistent plus regelt de lichtbundel van het grootlicht traploos, al naargelang de verkeerssituatie
- 642 LED Intelligent Light System
- 810 Burmester surround sound system
- 840 Privacyglass achterste ramen en achterruit
- 846 Treeplanken in aluminiumoptiek met rubbernoppen
- 872 Stoelverwarming achter (buitenste zitplaatsen)
- 873 Stoelverwarming voorstoelen
- 890 Achterklep electrisch te openen en te sluiten
- 897 Draadloos oplaadsysteem voor mobiele apparaten
- B51 TIREFIT met elektrische luchtpomp
- H31 Sierdelen eikenhout antraciet openporig
- P29 AMG Line interieur; bestaat uit o.a. sportstoelen, 3 spaaks MF stuurwiel, diverse delen in zilverchroom, diverse delen in pianolak bij middenconsole, interieurverlichtingspakket, AMG sportpedalen in geborsteld rvs met zwarte rubbernoppen, interieurhem
- P31 AMG Line exterieur; bestaat uit o.a. AMG voorskirt met sportief markante luchtinlaten met rooster en chromen sierdeel, AMG dorpelverbreders en AMG sideskirts in diffusorlook met sierdeel in carrosseriekleur
- P47 Parkeerpakket met 360°-camera
- P49 Spiegelpakket inclusief binnen en linkerbuitenspiegel automatisch dimmend, buitenspiegel links en rechts elektrisch inklapbaar
- P54 Diefstal /inbraakalarm, klasse 3
- P64 Voorstoelen volledig elektrisch verstelbaar met memory
- RZV Lichtmetalen velgen 20 inch AMG dubbelspaaks
- U09 Dashboard met leer bekleed