Mercedes-Benz GLE
350 d 4MATIC AMG pakket, Airmatic, Schuifdak, Trekhaak, Etc.
Direct kopen, basisprijs: € 23.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.950,-
LEASEPRIJS: € 338,16 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.103,48 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLE |
|---|---|
| Uitvoering: | 350 d 4MATIC AMG pakket, Airmatic, Schuifdak, Trekhaak, Etc. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 april 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 276.026 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 338,16 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 00-02-89 |
| Motorinhoud: | 2.987 cc |
| Vermogen: | 190 kw / 259 pk |
| Laadvermogen: | 875 kg |
| Gewicht: | 2.075 kg |
| Wielbasis: | 292 cm |
| Hoogte: | 186 cm |
| Breedte: | 197 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Adaptief demping systeem
- AMG-styling
- AMG-styling
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Elektrisch glazen schuifdak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 20"
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Treeplanken
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Houtafwerking interieur
- Houtafwerking interieur
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- AIRMATIC-pakket
- AMG Line Exterieur
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- electronic climate control
- Exclusive-pakket
- extra getint glas achter
- LED-lichtpakket
- LED mistlampen
- LED mistlampen
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Prijs is incl BTW en BPM
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Word in opdracht van klant verkocht