Mercedes-Benz GLC
GLC250 CDI Automaat AMG 2015 Wit GLC 250
Direct kopen, basisprijs: € 13.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.950,-
LEASEPRIJS: € 229,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLC |
|---|---|
| Uitvoering: | GLC250 CDI Automaat AMG 2015 Wit GLC 250 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 9 november 2015 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 260.812 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 229,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | NS-211-T |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 150 kw / 205 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.745 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Entertainment & Media
- audio installatie
- Bluetooth
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- Exterieur
- AMG-styling
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 20"
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- electronic climate control
- elektrische ramen voor en achter
- extra getint glas achter
- lederen interieurdelen
- lendesteun(en) verstelbaar
- luxe lederen bekleding
- regensensor
- schakelpaddles
- sportonderstel
- sportstuur
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- warmtewerend glas
- Veiligheid & Techniek
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- cruise control
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor