Mercedes-Benz GLC
Coupé 300e 4M AMG Schuifdak Leer Navi 360 Distronic+ Stoelventilatie Memory seats Stoelverwarming Elektr. bedienbaar trekhaak PTS Elektr. achterklep BTW auto
Direct kopen, basisprijs: € 49.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 49.500,-
LEASEPRIJS: € 675,57 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.197,79 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLC |
|---|---|
| Uitvoering: | Coupé 300e 4M AMG Schuifdak Leer Navi 360 Distronic+ Stoelventilatie Memory seats Stoelverwarming Elektr. bedienbaar trekhaak PTS Elektr. achterklep BTW auto |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 juni 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 76.278 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 675,57 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 49.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.991 cc |
| Vermogen: | 155 kw / 211 pk |
| Laadvermogen: | 670 kg |
| Gewicht: | 1.940 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Hoogte: | 163 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.610 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- AMG Line exterieur
- Blanke sierlijsten rondom de ramen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Chroom pakket exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Elektrisch uitklapbare trekhaak
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"
- Metaalkleur
- Open dak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Treeplanken aluminium
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audiobediening op het stuurwiel
- AUX interface
- MBUX Multimediasysteem
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- USB interface
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- AMG Line interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen multifunctioneel sportstuurwiel met schakelbediening
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sfeerverlichting
- Sportpedalen
- Sportstuur
- Stoelventilatie voor
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurverwarming
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- BAS
- Bijrijders airbag is uit te schakelen
- Distronic Plus (Adaptieve cruise control)
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lichtpakket
- PRE-SAFE systeem
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 12V-aansluiting
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Elektrisch bedienbaar achterklep
- Mercedes me connect
- Oplaadmogelijkheid
- Parktronic systeem
- Rijstrooksensor met correctie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi