Mercedes-Benz GLC
300e 4MATIC AMG LINE PANODAK LEDER BURMESTER-SOUND NAVI CAMERA DIGI-DASH APPLE-CARPLAY LED 20 INCH-LMV PDC
Direct kopen, basisprijs: € 42.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 42.900,-
LEASEPRIJS: € 584,79 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.096,22 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLC |
|---|---|
| Uitvoering: | 300e 4MATIC AMG LINE PANODAK LEDER BURMESTER-SOUND NAVI CAMERA DIGI-DASH APPLE-CARPLAY LED 20 INCH-LMV PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 november 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 210.638 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 584,79 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 42.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-739-GD |
| Motorinhoud: | 1.999 cc |
| Vermogen: | 150 kw / 205 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 2.255 kg |
| Wielbasis: | 289 cm |
| Hoogte: | 166 cm |
| Breedte: | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.840 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED koplampen
- Panoramadak
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakrails
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Geluid- en warmtewerend glas
- Geluid- en warmtewerend glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- laser LED koplampen
- laser LED koplampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Speciale kleur
- Sportonderstel
- Treeplanken
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie premium
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank verwarmd
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Burmester sound-syst
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Luxe lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 20" multispaaks lichtmetalen AMG-velgen
- Achterbank met elektrische verwarming
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Actieve remassistent
- Actieve spoorassistent
- airco automatisch
- alarmsysteem uitgebreid
- AMG-styling
- AMG Line exterieur
- AMG Line interieur
- Antidiefstalpakket URBAN GUARD PLUS
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische airconditioning THERMATIC
- Bandendruk-controlesysteem
- Dashboard in lederlook ARTICO
- Dodehoekassistent
- GUARD 360° Voertuigbescherming Plus
- High-performance LED-koplampen
- kunstlederen/microvezel bekleding
- kunstlederen interieurdelen
- MBUX navigatie Premium
- Navigatie met harde schijf
- Panoramaschuifdak
- Rijstrooksensor met correctie
- Smartphone integratiepakket voor Android Auto en Apple CarPlay
- Snelheidsregelaar Tempomat
- Verwarmde stoelen vooraan
- Achterbank neerklapbaar
- Adaptieve grootlichtassistent
- Akoestische signalisatie voor voetgangers
- Anti-verblindingsspiegels (binnen en buiten links)
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Bots herkenning systeem
- Buitenspiegels el. inklapbaar
- Centraal display met 11,9" LCD touchscreen met een resolutie van 1.624 x 1.728 pixels
- Centrale airbag
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- comfortonderstel
- Communicatiemodule voor het gebruik van Mercedes me connect-services
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Dakbekleding stof zwart
- Dakreling aluminium
- Digitale radio (DAB+)
- Draadloos oplaadsysteem voor mobiele eindapparaten vooraan
- Draadloze telefoonlader
- EASY-PACK bagageafdekking
- Elektrisch openen en sluiten achterklep
- Elektrisch verstelbare voorzetels met memory
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- KEYLESS GO-startfunctie
- lendesteun(en) verstelbaar
- MBUX multimedia system
- Memorypakket
- Mercedes-Benz noodoproepsysteem
- Multifunctioneel sportstuurwiel in nappa leder
- multimedia scherm groot
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeerassistent PARKTRONIC
- Parkeerpakket met 360°-camera
- Premium Plus-pakket
- Premium sfeerverlichting
- Rijassistentiepakket Plus
- Ruitenwisser met regensensor
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- Sfeerverlichting
- Sidebags achter
- Snelheids limiet assistent
- Snelheidslimietassistent
- Sportieve comfortstoelen
- stuur multifunctioneel
- stuur nappaleder
- Treeplanken in aluminiumlook met rubbernoppen
- Uitparkeer waarschuwing
- Viervoudig verstelbare lendensteun voor stoelen vooraan
- Volledig digitaal combi-instrument
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- Zij- en achterruiten verduisterd
- Zitcomfortpakket vooraan