Mercedes-Benz GLC
300d 4MATIC Premium AMG, Distronic, Pano, Trekhaak, Digital Cockpit, Nightpakket, Facelift
Direct kopen, basisprijs: € 38.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 38.500,-
LEASEPRIJS: € 634,54 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.700,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLC |
|---|---|
| Uitvoering: | 300d 4MATIC Premium AMG, Distronic, Pano, Trekhaak, Digital Cockpit, Nightpakket, Facelift |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 november 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 117.256 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 634,54 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 38.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-021-JZ |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 180 kw / 245 pk |
| Laadvermogen: | 765 kg |
| Gewicht: | 1.745 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Hoogte: | 166 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.510 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- AMG-styling
- AMG-styling
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakrails
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Treeplanken
- Trekhaak
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Houtafwerking interieur
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- AMG Line
- AMG Line Exterieur
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- extra getint glas achter
- Keyless-Go pakket
- Kruisend verkeer detectie
- Kruisend verkeer detectie
- kunstlederen/stof bekleding
- kunstlederen/stof bekleding
- kunstlederen/stof bekleding
- Matrix led koplampen
- Night-pakket
- Rijassistentiepakket Plus
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking