Mercedes-Benz GLC
250d 4MATIC Panorama Camera Dealer OH
Direct kopen, basisprijs: € 36.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 36.950,-
LEASEPRIJS: € 512,35 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.217,27 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLC |
|---|---|
| Uitvoering: | 250d 4MATIC Panorama Camera Dealer OH |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 januari 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 56.882 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 512,35 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 36.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XL-646-L |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 150 kw / 205 pk |
| Laadvermogen: | 755 kg |
| Gewicht: | 1.745 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Hoogte: | 167 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- 19" AMG-velgen
- Achterruitwisser
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dagrijverlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch inklapbare spiegels
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Lichtmetalen velgen 19''
- Lichtpakket
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeervak sensor
- Passagiersstoel elektrisch verstelbaar
- Speciale kleur
- Sportonderstel
- Sportpakket
- Sportvelgen
- Sportvelgen 19"
- Treeplanken
- Trekhaak
- Verlichting onder hendels en buitenspiegels
- Warmtewerend glas
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Autotelefoon voorbereiding
- Bluetooth verbinding
- Mercedes Me
- Multifunctioneel stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem Professional
- Real Time Traffic Information
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Uitbreiding instrumentencluster
- USB-aansluiting
- WiFi
- Wifi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bekerhouders
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Isofix babystoelvoorbereiding
- Kunstlederen/stof bekleding
- Lederen interieurdelen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Make-up spiegel passagier
- Middenarmsteun voor
- Passagierstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Verstelbare stuur
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bandenspanningsweergave systeem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lichtsensor
- Parkeersensor
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor
- Parkeersensoren voor en achter
- Track & Trace system
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- 4x4
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Parkeercamera
- Passagiersairbag
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Schakelpaddles
- Start&Stop systeem
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor
- ASR