Mercedes-Benz GLC
250 d 4MATIC Prestige
Direct kopen, basisprijs: € 22.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.000,-
LEASEPRIJS: € 362,60 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.400,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLC |
|---|---|
| Uitvoering: | 250 d 4MATIC Prestige |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 15 december 2015 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 173.544 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 362,60 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XT-145-J |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 755 kg |
| Gewicht: | 1.745 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Hoogte: | 167 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- electronic climate control
- Garmin® MAP PILOT
- Stoelverwarming voor
- Actieve parkeerassistent met PARKTRONIC
- Antidiefstalpakket
- AUDIO 20 CD multimediasysteem
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Half alcantara / stof bekleding
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar