Mercedes-Benz GLC
250 4MATIC Business Solution AMG night pakket
Direct kopen, basisprijs: € 29.985,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.985,-
LEASEPRIJS: € 494,20 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.997,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLC |
|---|---|
| Uitvoering: | 250 4MATIC Business Solution AMG night pakket |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 maart 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 135.356 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 494,20 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.985,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-884-GD |
| Motorinhoud: | 1.991 cc |
| Vermogen: | 155 kw / 211 pk |
| Laadvermogen: | 765 kg |
| Gewicht: | 1.635 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Hoogte: | 167 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.400 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- AMG-styling
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- electronic climate control
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- kunstlederen/stof bekleding
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking