Mercedes-Benz GLA
250e AMG // Distronic // Headup // 360 Camera // MultiBeam // Keyless // 20" // Advanced Audio // Carplay
Direct kopen, basisprijs: € 39.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 39.950,-
LEASEPRIJS: € 544,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.603,31 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLA |
|---|---|
| Uitvoering: | 250e AMG // Distronic // Headup // 360 Camera // MultiBeam // Keyless // 20" // Advanced Audio // Carplay |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 23 januari 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 85.730 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 544,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 39.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 118 kw / 161 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.675 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- AMG styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verlaagde carrosserie
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Grootlicht-assistent
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 4-voudig verstelbare lendensteun voor
- 20” multispaaks lichtmetalen AMG-velgen hoogglanzend zwart
- 360° camera
- Actieve afstandsassistent DISTRONIC
- Actieve snelheidslimietassistent
- Actieve stuurassistent
- Adaptieve grootlichtassistent plus
- Akoestische voetgangersbescherming
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Automatische klimaatregeling THERMOTRONIC
- Automatische uitschakeling van de voorpassagiersairbag
- Automatische versnellingsbak 8G-DCT
- Bandendrukcontrole
- Benzinepartikelfilter
- Bluetooth
- Bundel Mode 2-kabels gewoon stopcontact
- Bundel Mode 3-kabels
- Central media display
- Charging cable up to 11 kW for wallbox and public charging station, 5 m, straight
- Combi-instrument met digitaal display
- Comfortonderstel
- Communicatiemodule (LTE/4G) voor mercedes me connect
- Connected services
- Dab
- Dakhemel stof zwart
- Dakrailing
- Deactivering sluitmelding via claxon
- Digitale radio DAB+
- Digital Extra: Extended MBUX functions
- Digital Extra: Pre-installation for MBUX Entertainment
- Digital Extra: Pre-installation for Remote and Navigation Services
- Digital Extra: Remote and Charging Services Plus
- Digital Extra: Smartphone Integration
- Digital Extra: Traffic Sign Assist
- Digital extra : voorbereiding voor navigatiediensten (inbegrepen gedurende 3 jaar vanaf activering)
- Digital extra : vooruitrusting Live Traffic Information
- Draadloos oplaadsysteem voor mobiele eindapparaten
- Dubbele bekerhouder
- Dynamic select
- EASY PACK achterklep
- electronic climate control
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Emissienorm EU6
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- GPS-antenne
- Head-up display
- ii-Size kinderzitsbevestiging
- Indicator voor veiligheidsgordels achteraan
- KEYLESS-GO met verzonken deurgrepen
- Knieairbag bestuurderszijde
- kunstlederen/stof bekleding
- Laadaansluiting
- Laadkabel voor stopcontact, 5 meter, glad
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht- en zicht pakket
- Linksgestuurd
- MBUX multimediasysteem
- MBUX Navigation Plus
- Mercedes-benz noodoproepsysteem
- Multibeam led
- Multifunctioneel sportstuurwiel in Nappa leder / microvezel DINAMICA
- multimedia scherm middel
- Navigatiesysteem met harde schijf
- Neerklapbare achterbank
- Nightpakket
- Opbergnetten aan achterzijde voorstoelen
- Opbergvak in centrale console
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeerassistent met kruisingsfunctie (UN R79)
- Parkeerassistent PARKTRONIC
- Parkeerpakket met 360°-camera
- Rijassistentiepakket zonder PRE-SAFE-systeem
- Rijstrooksensor met correctie
- Routegebaseerde snelheidsaanpassing
- Ruitensproeierreservoir en -slangen verwarmd
- Ruitenwisser met regensensor
- schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Sierelementen in carbon look
- Sound system
- Spiegelpakket
- Sportstoelen voor
- Stoelverwarming voor
- Stoff / kunstleder / mikrofaser
- STRC - Service interval 25,000 KM
- stuur multifunctioneel
- stuur nappaleder
- Stuurschakelpaddles gegalvaniseerd
- Stuurwielbediening voor actieve afstandsassistent DISTRONIC
- Torsie-as
- Touchpad
- Uitgebreid automatisch vertrekken in fileverkeer
- Uitstapwaarschuwingsassistent
- Variabele stuuroverbrenging
- Velgmaat 20 inch rondom variant 1
- Vloermatten met AMG logo
- Voetgangerbescherming
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorbereiding voor car sharing
- Vooruitrusting digitale radio
- Warmtewerend, donkergetint glas voor de achterruit en de zijruiten achteraan
- WiFi
- Wisselstroomlader (AC-laden)
- Zitcomfortpakket
- Zomerbanden
- Zonnekleppen met verlichte spiegels