Mercedes-Benz GLA
250 e Business Solution AMG
Direct kopen, basisprijs: € 52.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 52.950,-
LEASEPRIJS: € 872,70 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 10.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLA |
|---|---|
| Uitvoering: | 250 e Business Solution AMG |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 september 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 7.023 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 872,70 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 52.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JGG-78-X |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 600 kg |
| Gewicht: | 1.710 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.310 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Design- en uitrustingslijn AMG Line
- Licht- en zicht-pakket
- Ruitenwisser met Regensensor
- Infotainment
- Communicatiemodule (LTE) Voorbereiding Mercedes me connect
- DAB-Tuner (Radio-ontvangst digitaal)
- Navigatiesysteem: Harde-schijf-navigatie
- Smartphone geïntegreerd
- Interieur & Comfort
- Achterbank verschuifbaar
- Akoestische omgevingsbescherming (buitengeluid)
- Veiligheid
- Actieve afstands-assistent Distronic
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Knie-airbag Bestuurderskant
- Rijassistent-systeem actieve Remassistent
- Rijassistent-systeem actieve Rijbaanassistentie
- Rijassistent-systeem Snelheidsbeperking-assistent
- Overig
- Achterklep met automatisch Open- en sluitsysteem
- Camerasysteem 360 Graden
- Centrale vergrendeling met Afstandsbediening
- Head-up-display (Frontdisplay)
- Keyless-Go Startsysteem en Centrale vergrendeling
- Keyless Go Startsysteem
- Lichtmetalen velgen
- Night-pakket
- Panoramisch zonnedak
- Parkeer-pakket met 360° Camera
- Seat-comfort-pakket
- Stoelverwarming voor
- Stoel voor links electr. verstelbaar (met Memory)
- Stuur (Leer Nappa, afgeplat aan de onderzijde)
- Stuur verwarmbaar
- Uitrustingspakket: Premium Plus
- Winterpakket
- Aandrijvingstype: Frontaandrijving
- Aansluiting (12V-aansluiting)
- Achterbank gedeeld/klapbaar (40:20:40)
- Achterbumper
- Achterklep openen + sluiten automatisch (Hands-Free-Access-System)
- Airbag Bestuurders-/passagierskant
- Airbag Passagierszijde uitschakelbaar
- Ambienteverlichting
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- Automatische airconditioning (Thermotronik)
- Bagagenet / Tas aan Voorstoelleuning
- Bandenreparatieset (Tirefit)
- Bekerhouder voor (dubbel)
- Bekkenairbag voor (Pelvisbag)
- Brillenvak in Dakbekleding geïntegreerd
- Buiten-/binnenspiegel met Dimautomaat
- Buitenspiegel electr. inklapbaar
- Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar, beide
- Buitenspiegel met Dode hoek-assistent
- Buitenspiegel met Omgevingslicht en Projectie-functie
- Buitenspiegel Wagenkleur
- Carrosserie: 5-deurs
- Comfort-chassis (Agility Control)
- Comfort-stoelen voor
- Cruisecontrol
- Dagrijlicht LED
- Dakreling zwart
- Diefstalalarmsysteem + Interieurbeveiliging / Sleepbeveiliging
- Digitaal Instrumenten-Display
- Edelstaalpedalen Sportdesign
- Elektromotor 75 kW (Hybride aandrijving)
- Elektromotor 80 kW (Hybride aandrijving)
- Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP)
- Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6e
- Grille Diamant-optiek
- Hemelbekleding zwart
- Hoofdairbag-systeem (Windowbag)
- HV-accu 13 kWh
- Hybride 160 kW (Motor 1,3 L - 120 kW)
- Inductielaadstation voor Smartphone
- Infotainment-systeem: Remote & Charging Services Plus
- Instaplijsten (AMG) verlicht
- Instaprails achter
- Interieurinrichting: Decoraties Carbon-structuur
- Keyless-Go-pakket
- Laadkabel met Beveiligingscontactstekker
- Laadkabel voor openbare laadpalen
- Laadruimte-pakket
- Lendensteun voor, electr. verstelbaar
- Media-Display
- Mercedes-Benz Noodoproepsysteem
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor met Vak
- Middenconsole voor met Verduistering / Opbergplaats
- Modelwijziging met Code
- Multibeam LED
- Multimediasysteem MBUX (Digitaal Multimediasysteem)
- Onderrijbeveiliging voor en achter (zilver)
- Public-Charging-Paket
- Raamopener elektrisch voor + achter
- Rijassistent-systeem actieve Parkeerhulp
- Rijassistent-systeem Agility Select / Dynamic Select (Rijmodusschakelaar)
- Rijassistent-systeem Grootlichtassistent Adaptieve
- Rijassistent-systeem Grootlichtassistent Adaptieve plus
- Rijassistent-systeem Verkeersinformatiesysteem Live Traffic
- Ruitensproeier verwarmd
- Service-systeem: MBUX Augmented Reality voor Navigatie
- Service-systeem: MBUX Navigatie Premium
- Sound-systeem
- Spiegelpakket
- Sportstoelen voor
- Spraaksturingssysteem Uitgebreide functies (MBUX)
- Start-/stopsysteem
- Stoelbekleding/kussens: Leerimitatie Artico / Dinamica
- Stoel voor rechts electr. verstelbaar (met Memory)
- Stuur (Leer)
- Stuur (Sport) met Multifunctie
- Stuurbekrachtiging
- Touchpad (Middenconsole)
- Transmissie 8 versnellingen - Dubbelkoppeltransmissie DCT
- Trekhaak (kogelkop zwenkbaar)
- Uitrustingspakket USB Plus
- USB-aansluiting
- USB-aansluiting op de achterbank
- Vloermatten AMG
- Voertuig-monitoring (Voertuigtrackingsysteem)
- Voertuig setup (Onlineservice / Apps)
- Voorbereiding car sharing
- Voorbereiding Mercedes me Charge
- Voorbumper
- Wielbasis 2729 mm
- Zij-airbag (Sidebag) voor
- Zijruiten achter en Achterruit verduisterd
- Zonnekleppen met Spiegel (verlicht)