Mercedes-Benz GLA
200 Progressive-CAMERA-APPLE CARPLAY-ECC-STOELCOMFORT-COMPLEET
Direct kopen, basisprijs: € 28.975,-
Direct kopen, basisprijs
€ 28.975,-
LEASEPRIJS: € 477,56 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.795,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLA |
|---|---|
| Uitvoering: | 200 Progressive-CAMERA-APPLE CARPLAY-ECC-STOELCOMFORT-COMPLEET |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 9 juli 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 96.201 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 477,56 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.975,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-729-LN |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 1.385 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.010 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 740 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audioinstallatie met cd-speler
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 14U Integratie smartphone
- 16U Smartphone integratie Apple Carplay
- 17U Smartphone integratie Android auto
- 51U Interieurhemel zwart
- 243 Actieve spoorassistent
- 287 Neerklapbare achterbank in ongelijke delen
- 310 Cupholder voor (dubbel)
- 365 Mercedes-Benz navigatie
- 440 Tempomaat (cruisecontrol) inclusief Speedtronic
- 446 Touchpad
- 475 Bandenspanningscontrolesysteem (RDK)
- 485 Onderstel met confortabele afstemming
- 504 Snelheidslimietassistent
- 537 Digitale radio DAB
- 581 Automatische comfort airconditioning Thermotronic
- 632 Led koplampen high performance met geintegreerd dagrijlicht
- 859 Centraal display midden (9 tot 11,5 inch)
- 873 Stoelverwarming voorstoelen
- 890 Achterklep electrisch te openen en te sluiten
- B51 TIREFIT met elektrische luchtpomp
- B59 Dynamic select
- P44 Parkeerpakket, bestaande uit; achteruitrijcamera en parktronic inclusief parkeergeleiding
- P49 Spiegelpakket inclusief binnen en linkerbuitenspiegel automatisch dimmend, buitenspiegel links en rechts elektrisch inklapbaar
- P54 Diefstal /inbraakalarm, klasse 3
- P59 Progressive pakket
- R31 Lichtmetalen velgen 18 inch 5-spaaks
- U59 Zitcomfortpakket
- U62 Licht en zichtpakket; automatisch dimmende binnenspiegel, leeslampjes achterin en bestuurder, verlichting beenruimte, regensensor, lichtsensor, vertraagde uitschakeling dimverlichting