Mercedes-Benz eVito
Tourer PRO L3 90 kWh SOH 97%, Incl.BTW, 9-Persoons
Direct kopen, basisprijs: € 42.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 42.450,-
LEASEPRIJS: € 578,22 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.016,53 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz eVito |
|---|---|
| Uitvoering: | Tourer PRO L3 90 kWh SOH 97%, Incl.BTW, 9-Persoons |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 6 januari 2021 |
| Carrosserie: | Personenbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 17.191 km |
| Aantal zitplaatsen: | 9 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 578,22 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 42.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-675-DX |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 1.045 kg |
| Gewicht: | 2.455 kg |
| Wielbasis: | 343 cm |
| Hoogte: | 197 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Radio
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Extra verwarming interieur
- passagiersstoel
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- elektrische schuifdeur(en)
- Parkeer pakket
- Spiegel-pakket
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Oplaadmogelijkheid
- stuur multifunctioneel