Mercedes-Benz eVito
Lang 66 kWh Automaat Airco Cruise Leder Camera Navigatie
Direct kopen, basisprijs: € 26.990,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 26.990,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 444,84 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.398,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz eVito |
|---|---|
| Uitvoering: | Lang 66 kWh Automaat Airco Cruise Leder Camera Navigatie |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 13 juli 2022 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 8.105 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 6 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 444,84 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.990,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VRH-48-T |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 924 kg |
| Gewicht: | 2.276 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- zijschuifdeur rechts
- achterklep
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Mistlampen halogeen
- Regensensor
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio 40
- Audio 10
- connected services
- Interieur & Comfort
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- bestuurdersstoel verwarmd
- Comfortchauffeursstoel
- Cruisecontrol
- Halfautomatische airconditioning TEMPMATIK
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Achteruitrijcamera
- Bekleding kunstleder zwart
- elektrische ramen voor
- Houten vloer
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot volledig
- zijwandbekleding laadruimte
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti-diefstalinstallatie met interieurdetectie (SCM Klasse 3)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- Overig
- Achteruitrijcamera
- Airco
- Cruise Control
- Navigatie
- oplaadmogelijkheid