Mercedes-Benz eSprinter
320 81kWh L2H2 - Trekhaak - Cruise - MBUX - 2025
Direct kopen, basisprijs: € 44.400,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 44.400,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 731,78 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.880,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz eSprinter |
|---|---|
| Uitvoering: | 320 81kWh L2H2 - Trekhaak - Cruise - MBUX - 2025 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 15 april 2025 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 2.010 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 731,78 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 44.400,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 804 kg |
| Gewicht: | 2.696 kg |
| Wielbasis: | 367 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Kleur wit
- Trekhaak
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Achteruitrij Camera
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio cd speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Bijrijdersbank
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Lederen stuurwiel
- Regensensor
- Stoel verwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 2e sleutel
- 11 kW lader
- airco automatisch
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Connected services
- Dab
- Geluidsisolerend glas
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- multimedia scherm standaard
- Onderhouds + km historie aanwezig
- Oplaadmogelijkheid
- PRIJS EXCLUSIEF BTW / NETTO PRIJS
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- WiFi
- Zijwind assistent