Mercedes-Benz EQV
300 90kWh SoH 96,2 % Lang L2 - 8 Persoons - PANO - Leder - Veel opties
Direct kopen, basisprijs: € 42.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 42.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 707,06 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.580,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz EQV |
|---|---|
| Uitvoering: | 300 90kWh SoH 96,2 % Lang L2 - 8 Persoons - PANO - Leder - Veel opties |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 2 november 2021 |
| Carrosserie: | Personenvervoer |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 52.653 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 707,06 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 42.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KDV-39-N |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 965 kg |
| Gewicht: | 2.535 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
| Hoogte: | 195 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Achterspoiler
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Kleur zwart
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Achteruitrij Camera
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple Car Play
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem full map
- Radio cd speler
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruisecontrol
- Cruise control adaptief
- Extra verwarming interieur
- Hoofdsteunen achter
- Houtafwerking interieur
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stoel verwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zonnedak
- Zonnescherm
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeer sensoren achter
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 2e sleutel
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Connected services
- Dab
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrische schuifdeur(en)
- extra getint glas achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- Onderhouds + km historie aanwezig
- Oplaadmogelijkheid
- PRIJS EXCLUSIEF BTW / NETTO PRIJS
- Schuifdeur links & rechts
- Service onderhouds + km historie aanwezig
- stuur leder
- stuur multifunctioneel