Mercedes-Benz E-Klasse
Estate E220 d Premium Multibeam Trekhaak Cruise Sfeerverlichting 2017
Direct kopen, basisprijs: € 16.744,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.744,-
LEASEPRIJS: € 275,97 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.348,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz E-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | Estate E220 d Premium Multibeam Trekhaak Cruise Sfeerverlichting 2017 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 5 december 2017 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 258.020 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 275,97 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.744,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TH-914-L |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 143 kw / 195 pk |
| Laadvermogen: | 770 kg |
| Gewicht: | 1.680 kg |
| Wielbasis: | 294 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.450 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeervak sensor
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Verlaagde carrosserie
- Warmtewerend glas
- lichtmetalen velgen
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder en multifunctioneel
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Grootlichtassistent
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Zij airbag(s) voor
- ASR