Mercedes-Benz E-Klasse
350 d Premium Plus / Pano / Airco / Navi / Amg /
Direct kopen, basisprijs: € 29.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.500,-
LEASEPRIJS: € 486,21 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.900,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz E-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 350 d Premium Plus / Pano / Airco / Navi / Amg / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 18 december 2019 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 256.334 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 486,21 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-395-VX |
| Motorinhoud: | 2.925 cc |
| Vermogen: | 210 kw / 286 pk |
| Laadvermogen: | 740 kg |
| Gewicht: | 1.740 kg |
| Wielbasis: | 294 cm |
| Breedte: | 191 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.480 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 20"
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- geluidsisolerend glas
- keyless entry
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- matrix LED koplampen
- regensensor
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map + hard disk
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- draadloze telefoonlader
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- stof/kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- houtafwerking interieur
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rondomzicht camera
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- AMG-styling
- AMG Line
- binnen/buitensp. aut. dimmend
- extra getint glas
- lederen interieurdelen
- luchtvering
- Night-pakket
- sfeerverlichting
- sportstoelen
- sportstuur
- start/stop systeem