Mercedes-Benz E-Klasse
300e Head Up Exclusive Memory Burmester Panorama VOL Leder
Direct kopen, basisprijs: € 32.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 32.750,-
LEASEPRIJS: € 539,77 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.550,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz E-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 300e Head Up Exclusive Memory Burmester Panorama VOL Leder |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 8 maart 2019 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 74.640 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 539,77 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 32.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.991 cc |
| Vermogen: | 235 kw / 320 pk |
| Laadvermogen: | 640 kg |
| Gewicht: | 1.985 kg |
| Wielbasis: | 293 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.625 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Overige
- 8U8 Isofix-houder voor Kinderzitje aan Achterbank
- 30P Opbergruimte-pakket
- 51U Hemelbekleding zwart
- 246 Klok (Analoog)
- 275 Memory-pakket
- 287 Achterbankleuning gedeeld / neerklapbaar
- 294 Knie-airbag Bestuurderskant
- 299 PRE-SAFE-systeem
- 351 Mercedes-Benz Noodoproepsysteem
- 401 Stoelen aan de voorkant: Airconditioning
- 413 Panoramisch zonnedak elektrisch (volledig glazen dak)
- 421 Automatische transmissie - (9-traps)
- 443 Stuur verwarmbaar
- 463 Head-up-display (Frontdisplay)
- 464 Combi-instrument met Variabele Weergave (Widescreen Cockpit)
- 475 Bandenspanningscontrolesysteem
- 518 Media Interface (Universele interface voor iPod / AUX / USB / MP3)
- 531 Audio-navigatiesysteem: COMAND Online
- 537 DAB-Tuner (Radio-ontvangst digitaal)
- 581 Comfort-airco-automaat (Thermotronik 3-zones)
- 598 Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6d-TEMP
- 642 Multibeam LED
- 737 Middenconsole Edelhout Es, Zwart
- 739 Interieurinrichting: Decoraties Aluminium
- 801A Stoelbekleding/kussens: Leer Nappa
- 810 Surround-systeem Burmester
- 865 TV-tuner
- 872 Stoelverwarming achter
- 875 Ruitensproeier verwarmd
- 876 Ambienteverlichting
- 883 Servosluiting voor Portieren
- 897 Inductielaadstation voor Smartphone
- 992U Metallic-lak
- Aflevering gebruikte en nieuwe bedrijfswagens
- Airbag Bestuurders-/passagierskant
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- B51 Bandenreparatieset (Tirefit)
- B59 Rijassistent-systeem Agility Select / Dynamic Select (Rijmodusschakelaar)
- B80 Laadkabel met Beveiligingscontactstekker (8,0 m)
- B83 Laadkabel voor openbare laadpalen (8,0 m)
- Bekkenairbag voor (Pelvisbag)
- Brillenvak in Dakbekleding geïntegreerd
- Carrosserie: 4-deurs
- Centrale vergrendeling met Afstandsbediening
- DB1 Uitrustingspakket: Business
- Elektromotor 90 kW (Hybride aandrijving)
- Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP)
- Hoofdairbag-systeem voor
- Hybride 235 kW (Motor 2,0 L - 155 kW)
- KeyFree-startsysteem
- L3B Stuur (Leer Nappa)
- Laadkabel met Beveiligingscontactstekker
- P17 Keyless-Go-pakket
- P20 Rijassistent-pakket Plus
- P21 Air-Balance-pakket
- P23 Design- en uitrustingslijn Exclusive
- P36 Achterbankveiligheids-pakket
- P49 Spiegelpakket
- P54 Diefstalbeveiligingspakket
- P68 Warmte-comfort-pakket voor
- PBH Parkeer-pakket Remote
- R32 Lichtmetalen velgen
- Raamopener elektrisch voor + achter
- Rijassistent-systeem Attention-Assist (Vermoeidheidsdetectiesensor)
- Rijassistent-systeem Botsingwaarschuwingssysteem met remfunctie (Collision Prevention Assist)
- Rijassistent-systeem Hill-start
- Ruitenwisser met Regensensor
- Sportstoelen voor
- Stoelen voor electr. verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuur met Multifunctie
- U10 Airbag Passagierszijde uitschakelbaar
- U25 Instaplijsten verlicht
- U82 USB-aansluiting op de achterbank
- Zij-airbag (Sidebag) voor