Mercedes-Benz E-Klasse
220 d Prestige Plus
Direct kopen, basisprijs: € 26.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.950,-
LEASEPRIJS: € 444,18 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz E-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 220 d Prestige Plus |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 19 mei 2017 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 107.947 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 444,18 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TG-386-H |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 143 kw / 195 pk |
| Laadvermogen: | 740 kg |
| Gewicht: | 1.580 kg |
| Wielbasis: | 294 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 191 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.320 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Handgreep in kleur
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeervak sensor
- Sportonderstel
- Trekhaak afneembaar
- Uitlaat sierstuk
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Rondomzicht camera
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie premium
- aux aansluiting
- Bluetooth carkit
- bluetooth muziek speler
- Head-up display
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Ecc (auto.airco)
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Keyless start
- Regensensor
- sfeerverlichting
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Bots herkenning systeem
- Dodehoekassistent
- High-performance LED-koplampen
- Panoramaschuifdak
- Stoelverwarming voor
- Actieve parkeerassistent inclusief PARKTRONIC
- Adaptieve grootlichtassistent plus
- AGILITY CONTROL-onderstel
- autoplusgarantie kost 350 euro
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- kilometerhistorie correct
- Kruisend verkeer detectie
- Kruisend verkeer detectie
- lendesteun(en) verstelbaar
- Multibeam led
- Parkeerpakket
- Rijassistentiepakket
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- Sfeerverlichting in 64 kleuren
- Sierdelen aluminium geslepen
- Technologie-pakket
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel