Mercedes-Benz E-Klasse
220 BlueTEC Avantgarde
Direct kopen, basisprijs: € 12.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.950,-
LEASEPRIJS: € 213,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz E-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 220 BlueTEC Avantgarde |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 april 2015 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 278.941 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 213,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JT-416-K |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 125 kw / 170 pk |
| Laadvermogen: | 685 kg |
| Gewicht: | 1.660 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Hoogte: | 149 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.345 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- LED koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Sportonderstel
- Trekhaak uitklapbaar
- Uitlaat sierstuk
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- aux aansluiting
- Bluetooth carkit
- bluetooth muziek speler
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Ecc (auto.airco)
- Houtafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Bekleding: lederlook ARTICO
- Garmin® MAP PILOT
- Actieve parkeerassistent inclusief PARKTRONIC
- Intelligent Light System
- kilometerhistorie correct
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Warmtewerend, donkergetint glas vanaf de B-stijl