Mercedes-Benz CLS
Shooting Brake 350 d AMG-Line SCHUIFDAK LED TREKHAAK LUCHTVERING VOL!
Direct kopen, basisprijs: € 27.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 27.450,-
LEASEPRIJS: € 452,42 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.490,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz CLS |
|---|---|
| Uitvoering: | Shooting Brake 350 d AMG-Line SCHUIFDAK LED TREKHAAK LUCHTVERING VOL! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 19 september 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 104.035 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 452,42 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KH-557-G |
| Motorinhoud: | 2.987 cc |
| Vermogen: | 190 kw / 259 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 1.835 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.460 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- AMG-styling
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 7-spaaks 19"
- Lichtmetalen velgen 7-spaaks 19"
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- mistlampen voor
- Uitlaatsierstuk
- Uitlaatsierstuk
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Audioinstallatie met cd-speler
- Autotelefoon voorbereiding
- Autotelefoon voorbereiding
- DVD speler
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Sfeerverlichting
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- extra getint glas achter
- extra getint glas achter
- schakelpaddles
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- AMG Line Plus
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Kruisend verkeer detectie
- Kruisend verkeer detectie
- Memory-pakket1
- Navigatie-pakket
- Night-pakket
- Parkeer pakket
- Rijassistentiepakket
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Spiegel-pakket
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging