Mercedes-Benz CLA
Shooting Brake 180 Business Solution AMG Upgrade Edition NAP Navi Apple Carplay Sroelverwarming Navi Leder/stof
Direct kopen, basisprijs: € 19.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.450,-
LEASEPRIJS: € 320,57 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.890,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz CLA |
|---|---|
| Uitvoering: | Shooting Brake 180 Business Solution AMG Upgrade Edition NAP Navi Apple Carplay Sroelverwarming Navi Leder/stof |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 april 2018 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 111.436 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 320,57 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SK-021-Z |
| Motorinhoud: | 1.595 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.360 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.955 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 730 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- High-performance led-koplampen
- Kosmoszwart
- Vijf-dubbelspaaks lichtmetalen AMG-velgen 18"
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtpakket
- Infotainment
- Garmin® MAP PILOT
- Smartphone-integratiepakket
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco
- cruise control
- lederen/stof bekleding
- Stoelverwarming voor
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- AMG Performance-stoelen
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Driespaaks multifunctioneel sportstuur in leder
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- Seat comfort package
- Sierdelen in aluminium dwarsgeslepen licht
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- Viervoudig verstelbare lendensteun
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- Parkeerpilot
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- sportonderstel
- start/stop systeem