Mercedes-Benz CLA
200 AMG Pano Memory Camera Sfeer
Direct kopen, basisprijs: € 33.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 33.995,-
LEASEPRIJS: € 560,29 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.799,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz CLA |
|---|---|
| Uitvoering: | 200 AMG Pano Memory Camera Sfeer |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 24 december 2019 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 66.989 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 560,29 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 33.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 120 kw / 164 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.320 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- Panoramisch schuifdak
- Vijf-spaak lichtmetalen AMG velgen 18"
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- regensensor
- verlaagde carrosserie
- Warmtewerend, donkergetint glas
- Infotainment
- navigatiesysteem full map + hard disk
- Smartphone integratie
- connected services
- Digitale radio (DAB+)
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- radio
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- electronic climate controle
- stof/kunstlederen bekleding
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- Veiligheid
- Blind sport assist
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- AMG diffuser
- KEYLESS-GO pakket
- Multibeam Led
- Panamericana grill
- Sfeerverlichting in 64 kleuren
- Verwarmbare voorstoelen
- armsteun achter
- Instructieboekjes aanwezig
- KEYLESS GO-pakket
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Plus pakket
- Premium Sound system
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Widescreen cockpit