Mercedes-Benz CLA
180 Ambition Automaat Nap! Cruise Airco Bi-Xenon Navigatie PDC Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 12.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.940,-
LEASEPRIJS: € 213,27 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.588,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz CLA |
|---|---|
| Uitvoering: | 180 Ambition Automaat Nap! Cruise Airco Bi-Xenon Navigatie PDC Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 oktober 2014 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 164.175 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 213,27 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 3-XTF-60 |
| Motorinhoud: | 1.595 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 590 kg |
| Gewicht: | 1.330 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.920 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 715 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen
- Parkeersensor voor en achter
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- koplampreiniging
- Metaalkleur
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- MP3 aansluiting
- Interieur
- Airco (automatisch)
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- 12Volt aansluiting
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Bi-xenonkoplampen met dynamische koplamphoogteregeling en geïntegreerd dagrijlicht,led-richtingaanwijzers, led-parkeerlicht, koplampreinigingsinstallatie en led-achterlichten
- Cruisecontrol
- Garmin® MAP PILOT
- Licht en zicht-pakket
- Lichtpakket
- Seat comfort package
- Stuurwiel in leder
- Urban
- Urban-pakket