Mercedes-Benz Citan
112 L2 Tourer Edition Camera Airco Panorama
Direct kopen, basisprijs: € 15.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.750,-
LEASEPRIJS: € 259,59 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.150,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Citan |
|---|---|
| Uitvoering: | 112 L2 Tourer Edition Camera Airco Panorama |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 september 2016 |
| Carrosserie: | Personenbus |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 124.713 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 259,59 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 84 kw / 115 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.395 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.950 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Overige
- Aandrijfslipregeling (ASR)
- Aandrijvingstype: Frontaandrijving
- Aansluiting (12V-aansluiting)
- Aflevering gebruikte en nieuwe bedrijfswagens
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- Armleuning achter neerklapbaar met Doorladingsmogelijkheid (verwijderbaar)
- Bijverwarming
- Binnenspiegel
- BlueEfficiency-pakket
- Carrosserie/opbouw: Combi
- CL3 Stuur (Leer)
- D11 Dakreling met geïntegreerde Basissteun
- D32 Panoramadak (Glas)
- Dagrijlicht
- Dakbekleding tot B-stijl
- Design- en uitrustingslijn Standaard
- E1M Audio-navigatiesysteem
- Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP)
- Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6
- ES1 Aansluiting (12V-aansluiting) in Bagage-/laadruimte
- F56 Zonneklep rechts met spiegel
- F68 Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar, beide
- FE6 Raamopener electr. met Comfort-schakeling
- FG1 Armleuning voor met Vak
- FG4 Opbergvak in Schuifdeur
- FP4 Interieur-pakket Chroom
- FP6 Exterieur-pakket Chroom
- FR8 Achteruitrijcamera
- FZ1 Centrale vergrendeling met Afstandsbediening
- Guide-me-home verlichting
- H00 Warmeluchtkanaal naar Carrosserie passagiersruimte
- H15 Stoelverwarming voor rechts
- HF2 Interieur filter Pollenfilter
- HH9 Automatische airconditioning (Thermotronik)
- Isofix-houder voor Kinderzitje aan Achterbank
- J44 Parktronic-systeem (achter)
- J47 Ritcomputer
- J65 Buitentemperatuursensor
- JA5 Regen-/lichtsensor
- L16 Mistlamp
- MO4 Motor 1,2 L - 84 kW Katalysator
- MS1 Cruisecontrol
- Opbergvak boven Voorruit
- Raamopener elektrisch voor
- Radiovoorbereiding
- Rijassistent-systeem Hill-start
- RL5 Lichtmetalen velgen 6,5x16
- RY2 Bandenspanningscontrolesysteem
- SA5 Airbag Bestuurderskant
- SA6 Airbag Passagierszijde
- SH7 Zij-airbag (Sidebag) voor
- SH8 Hoofdairbag-systeem (Windowbag)
- SL3 Stoel voor links hoogteverstelbaar
- Start-/stopsysteem
- T16 Schuifdeur Laad-/passagiersruimte rechts
- T19 Schuifdeur Laad-/passagiersruimte links
- Toerenteller
- Transmissie 6 versnellingen
- V36 Dakbekleding voor en achter
- V55 Vloerkleed in Carrosserie passagiersruimte
- V56 Vloerkleed in Laadruimte
- V57 Bagageruimteafdekking / Verduistering
- V78 Bagageruimteafscheiding (Net)
- W27 Zijruit in Laad-/passagiersruimte achter links, vast
- W28 Zijruit in Laad-/passagiersruimte achter rechts, vast
- W65 Achterklep met Beglazing
- W83 Zijruiten achter en Achterruit verduisterd
- Warmtewerend glas
- WF0 Zijruit in Laad-/passagiersruimte / Schuifdeur voor, electr.
- Wielbasis 2697 mm
- YP1 Lak-pakket
- Z42 Personenvoertuig-toelating/ automotive goedkeuring