Mercedes-Benz Citan
110 CDI E6 Pro Lease €346 p/m, Airco, Navi, Carplay, Led, Trekhaak, Cruise controle, 16'' LMV.
Direct kopen, basisprijs: € 19.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 19.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 328,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Citan |
|---|---|
| Uitvoering: | 110 CDI E6 Pro Lease €346 p/m, Airco, Navi, Carplay, Led, Trekhaak, Cruise controle, 16'' LMV. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 16 mei 2023 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 54.646 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 328,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VTJ-13-G |
| Motorinhoud: | 1.461 cc |
| Vermogen: | 71 kw / 97 pk |
| Laadvermogen: | 536 kg |
| Gewicht: | 1.485 kg |
| Wielbasis: | 272 cm |
| Hoogte: | 182 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.021 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 740 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Kleur wit
- LED koplampen
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
- mistlampen voor
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Betonplex in laadruimte
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Connected services
- Dab
- Licht-pakket
- Navigatie-pakket
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel