Mercedes-Benz C-Klasse
Estate 300 e Business Solution AMG navigatie full-map 360-camera schakelflippers a/h stuur sportstoelen verwarmbaar dynamic-select PDC v+a ACC Ecc electrische-achterklep led-verlichting touch-pad
Direct kopen, basisprijs: € 31.966,-
Direct kopen, basisprijs
€ 31.966,-
LEASEPRIJS: € 436,34 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.294,87 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | Estate 300 e Business Solution AMG navigatie full-map 360-camera schakelflippers a/h stuur sportstoelen verwarmbaar dynamic-select PDC v+a ACC Ecc electrische-achterklep led-verlichting touch-pad |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 3 november 2020 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 49.259 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 436,34 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 31.966,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-779-TJ |
| Motorinhoud: | 1.991 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 645 kg |
| Gewicht: | 1.770 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.415 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- Iridiumzilver
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels met verlichting
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- Trekhaak met ESP-aanhangwagenstabilisatie
- Warmtewerend, donkergetint glas
- warmtewerend glas
- Infotainment
- 12,3" digitaal combi-instrument
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- Digitale radio (DAB)
- multimedia-voorbereiding
- radio
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- Stoelverwarming voor
- stof/kunstlederen bekleding
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- Sierdelen aluminium geslepen
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- COMAND Online
- Smartphone-integratiepakket
- Bandenreparatieset
- bots herkenning en activatie
- Business Solution Plus
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- Draadloos oplaadsysteem voor mobiele eindapparaten
- grootlichtassistent
- Instructieboekjes aanwezig
- koplampen adaptief
- kruisend verkeer detectie
- MULTIBEAM ILS met ULTRA RANGE
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Parkeerpakket inclusief 360°-camera
- Premium Sound system
- Rijassistentiepakket plus
- rijstrooksensor met correctie
- Rookvrij
- Sfeerverlichting in 64 kleuren
- sportonderstel
- start/stop systeem
- uitwijk assistent