Mercedes-Benz C-Klasse
Estate 300 e AMG Premium, Massage, Distronic, Pano, Trekhaak, Carplay, Hybrid 2023
Direct kopen, basisprijs: € 38.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 38.500,-
LEASEPRIJS: € 524,42 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.363,64 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | Estate 300 e AMG Premium, Massage, Distronic, Pano, Trekhaak, Carplay, Hybrid 2023 |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 24 maart 2023 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 75.040 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 524,42 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 38.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.999 cc |
| Vermogen: | 230 kw / 313 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.020 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakrails
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Trekhaak
- Verlaagde carrosserie
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- kunstlederen/stof bekleding
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm groot
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- stuur multifunctioneel
- stuur nappaleder
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar