Mercedes-Benz C-Klasse
Estate 180 Lease Edition
Direct kopen, basisprijs: € 16.985,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.985,-
LEASEPRIJS: € 279,94 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.397,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | Estate 180 Lease Edition |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 25 april 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 145.945 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 279,94 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.985,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JK-862-S |
| Motorinhoud: | 1.595 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 675 kg |
| Gewicht: | 1.400 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.075 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen bekleding
- Kunstlederen bekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 17'' vijf-dubbelspaaks lichtmetalen velgen, himalayagrijs
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Automatische airconditioning THERMATIC
- Cruisecontrol met HOLD-functie en variabele snelheidsbegrenzing SPEEDTRONIC
- Garmin® MAP PILOT
- LED-koplampen
- LED Intelligent Light System
- Stoelverwarming voor de bestuurder en voorpassagier
- Achteruitrijcamera met dynamische hulplijnen
- Adaptieve grootlichtassistent plus
- Antidiefstalpakket inclusief diefstal-/inbraakalarminstallatie (EDW) met wegsleepbeveiliging en interieurdetectie
- AVANTGARDE Exterieur
- Avantgarde Exterieur
- AVANTGARDE Interieur
- Avantgarde Interieur
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- EASY PACK-achterklep met elektrische bediening voor openen en sluiten
- Ruitenwisser met regensensor
- stuur leder en multifunctioneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Zitcomfortpakket