Mercedes-Benz C-Klasse
Estate 180 AMG Pano Leer Camera Navi LED PTS Elekt. achterklep Elektr. trekhaak LM velgen BTW auto!
Direct kopen, basisprijs: € 28.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 28.950,-
LEASEPRIJS: € 405,57 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.921,51 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | Estate 180 AMG Pano Leer Camera Navi LED PTS Elekt. achterklep Elektr. trekhaak LM velgen BTW auto! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 september 2021 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 116.245 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 405,57 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.497 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 690 kg |
| Gewicht: | 1.430 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.120 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met afslagverlichting
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas achter
- Grootlichtassistent
- Hoogglans zwarte sierlijsten rondom de zij ramen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Privacybeglazing zij- en achterruit
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- AUX interface
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- USB interface
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio en telefoonbediening op het stuurwiel
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Electronic climate control voor
- Elektrisch bedienbare binnenhemel
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Instaplijsten met merk logo
- Keyless start
- Lederen multi functie sportstuurwiel met schakelbediening
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- ABS
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bijrijders airbag is uit te schakelen
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- ESP
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 12V-aansluiting
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Optie: extra set winterbanden plus LM velgen
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel