Mercedes-Benz C-Klasse
Estate 180 AMG Pano Leder Matrix LED 360 Navi Elektr. trekhaak Memory Stoelverwarming Elektr. trekhaak PTS LM velgen
Direct kopen, basisprijs: € 47.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 47.750,-
LEASEPRIJS: € 650,41 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.892,56 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | Estate 180 AMG Pano Leder Matrix LED 360 Navi Elektr. trekhaak Memory Stoelverwarming Elektr. trekhaak PTS LM velgen |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 7 oktober 2024 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 18.309 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 650,41 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 47.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.496 cc |
| Vermogen: | 125 kw / 170 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.590 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- AMG Line exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met afslagverlichting
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Dakrails
- Dodehoekdetectie met correctie
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Open dak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Privacy glas, zijruiten achter + achterruit
- Verlaagde carrosserie
- Infotainment
- 360° Camera
- Audio installatie
- AUX interface
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm groot
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- AMG Line interieur
- Audio en telefoonbediening op het stuurwiel
- Bekerhouders
- Bekleding: Leder & Alcantara
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen dashboard
- Lederen multifunctioneel sportstuurwiel met schakelbediening
- Regensensor
- Sfeerverlichting
- Stoelverwarming voor
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- ABS en ESP
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bijrijders airbag is uit te schakelen
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Parktronic systeem PTS (voor en achter)
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 12V-aansluiting
- Alarmsysteem
- AMG line
- Apple Carplay/Android Auto
- Centrale Oled-display
- Connected services
- Dab
- Elektrisch bedienbare trekhaak
- Nightpakket
- Rijstrooksensor met correctie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel