Mercedes-Benz C-Klasse
Coupé 180 amg panoramadak
Direct kopen, basisprijs: € 9.985,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.985,-
LEASEPRIJS: € 164,57 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.997,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | Coupé 180 amg panoramadak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 30 september 2011 |
| Carrosserie: | Coupé |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 149.455 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 164,57 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.985,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 88-SHP-8 |
| Motorinhoud: | 1.796 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 570 kg |
| Gewicht: | 1.420 kg |
| Wielbasis: | 276 cm |
| Hoogte: | 141 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.990 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 16"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Infotainment
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Cruise control
- Kunstlederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- airco automatisch
- Audio COMAND APS met linguatronic
- Bekleding: lederlook ARTICO
- Cruisecontrol (TEMPOMAT) en begrenzer
- Panoramadak (glas) elektrisch bedienbaar en 2 rollo’s
- Stoelverwarming voorstoelen
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijlicht
- Media interface
- PARKTRONIC incl. Parkeerassistentie
- Ruitensproeierinstallatie verwarmd
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Spiegels: linksbuiten en binnen automatisch dimmend
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig elektrisch verstelbare voorstoelen
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar