Mercedes-Benz C-Klasse
AMG C43 4MATIC Pano Performance HUD Lane 360Camera C43
Direct kopen, basisprijs: € 70.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 70.950,-
LEASEPRIJS: € 1.169,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 14.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | AMG C43 4MATIC Pano Performance HUD Lane 360Camera C43 |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 9 augustus 2023 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 20.060 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.169,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 70.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HGL-45-L |
| Motorinhoud: | 1.991 cc |
| Vermogen: | 310 kw / 422 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 1.740 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.350 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- achterspoiler
- aluminium delen exterieur
- AMG-styling
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels met verlichting
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- elektrisch bedienbare achterklep
- extra getint glas
- keyless entry
- laser LED koplampen
- LED dagrijverlichting
- metaalkleur
- regensensor
- verlaagde carrosserie
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm groot
- navigatiesysteem full map + hard disk
- radio
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- achterbank elektrisch neerklapbaar
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- hemelbekleding donker
- keyless start
- lendesteunen (verstelbaar)
- luxe lederen bekleding
- nappaleder stuurwiel
- sfeerverlichting
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- centrale airbag voor
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- achterasbesturing
- airco separaat achter
- automatische snelheids begrenzing
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- elektrisch glazen panorama-dak
- file assistent
- head-up display
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Premium Plus-pakket
- Rijassistentiepakket Plus
- ruitensproeiers verwarmbaar
- sportonderstel
- stuurwiel verwarmd
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Winter-pack
- zelfstandige rijstrookwissel