Mercedes-Benz C-Klasse
350 e ✅VOLLE AUTO!!
Direct kopen, basisprijs: € 13.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.900,-
LEASEPRIJS: € 229,09 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.780,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 350 e ✅VOLLE AUTO!! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 juli 2015 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 229.996 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 229,09 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GP-579-L |
| Motorinhoud: | 1.991 cc |
| Vermogen: | 155 kw / 211 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 1.680 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.305 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Carplay
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Interieur
- Cruise control
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor en achter
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- ABS
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 2 sleutels aanwezig
- 17" tienspaaks LM velgen, vanadiumzilver, 225/50
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Automatische airconditioning THERMATIC
- COMAND Online multimediasysteem
- Cruisecontrol met HOLD-functie en variabele snelheidsbegrenzing SPEEDTRONIC
- Garmin® MAP PILOT
- LED-koplampen
- Stoelverwarming voor de bestuurder en voorpassagier
- 360°-camera
- Achteruitrijcamera met dynamische hulplijnen
- Adaptieve grootlichtassistent plus
- AIRMATIC-pakket
- Antidiefstalpakket inclusief diefstal-/inbraakalarminstallatie (EDW) met wegsleepbeveiliging en interieurdetectie
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Bots herkenning systeem
- Burmester® surround sound system
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- EASY PACK-achterklep met elektrische bediening voor openen en sluiten
- Head-up Display
- KEYLESS GO automatische voertuigontgrendeling
- Kruisend verkeer detectie
- Kruisend verkeer detectie
- Luchtvering
- Oplaadmogelijkheid
- Rijassistentiepakket
- Rijassistentiepakket plus
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitenwisser met regensensor
- stuur leder en multifunctioneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar