Mercedes-Benz C-Klasse
300e AMG Line sedan Automaat Climate control Adaptieve cruise control Parkeersensoren Achteruitrijcamera Sfeerverlichting Stoelverwarming Keyless LED Navigatie
Direct kopen, basisprijs: € 39.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 39.890,-
LEASEPRIJS: € 544,04 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.601,79 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 300e AMG Line sedan Automaat Climate control Adaptieve cruise control Parkeersensoren Achteruitrijcamera Sfeerverlichting Stoelverwarming Keyless LED Navigatie |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 29 december 2022 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 51.740 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 544,04 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 39.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KFJ-26-F |
| Motorinhoud: | 1.999 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.980 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.615 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- AMG-styling
- Apple Carplay/Android Auto
- dodehoek detectie
- kunstlederen bekleding
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- metaalkleur
- navigatiesysteem full map + hard disk
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium delen exterieur
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- binnenspiegel automatisch dimmend
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels met verlichting
- centrale airbag voor
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- full-LED koplampen
- grootlichtassistent
- hemelbekleding donker
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless start
- LED dagrijverlichting
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm groot
- nappaleder stuurwiel
- oplaadmogelijkheid
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- sportonderstel
- sportstoelen
- sportstuur
- spraakbediening
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- verlaagde carrosserie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor