Mercedes-Benz C-Klasse
300e AMG // Trekhaak // Memory // 360 Camera // Keyless // Digital Light // Privacy Glass // Carplay
Direct kopen, basisprijs: € 48.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 48.950,-
LEASEPRIJS: € 806,78 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 300e AMG // Trekhaak // Memory // 360 Camera // Keyless // Digital Light // Privacy Glass // Carplay |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 22 maart 2024 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 46.449 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 806,78 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 48.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | Z-749-DN |
| Motorinhoud: | 1.999 cc |
| Vermogen: | 150 kw / 205 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 2.005 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.615 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- AMG-styling
- AMG styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Grootlicht-assistent
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbordenassistent
- Overige
- 4-voudig verstelbare lendensteun vooraan
- 9g-tronic
- 360° camera
- Achterbankleuning neerklapbaar
- Actieve dodehoekassistent
- Actieve remassistent
- Actieve spoorassistent
- Adaptieve grootlichtassistent plus
- airco automatisch
- Akoestische omgevingsbescherming
- Alarmsysteem
- AMG Line Exterieur
- Amg line interieur
- Android Auto
- Anti-verblindingsspiegels binnen en buiten links
- Antidiefstalpakket GUARD 360° Plus
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische uitschakeling voorpassagiersairbag
- Bandendrukcontrole
- Bestuurdersdisplay
- Brandstoftank met grotere inhoud (50 l)
- Centraal display
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- comfortonderstel
- Comfortonderstel
- Comfortsluiting voor kofferdeksel
- Communicatiemodule (LTE/4G) voor het gebruik van Mercedes me connect-services
- Connected services
- Cupholder voor, dubbel
- Dab
- Dakhemel stof zwart
- Diamond grille
- Digitale radio DAB+
- Digital light
- DIGITAL LIGHT voor linkse besturing
- Draadloos oplaadsysteem voor smartphone vooraan
- Dynamic select
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Elektrisch verstelbare voorstoel links inclusief Memory
- Elektrisch verstelbare voorstoel rechts inclusief Memory
- extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- Hands-free access
- hemelbekleding donker
- ii-Size kinderzitsbevestiging
- Indicator voor veiligheidsgordels achteraan
- Instaplijsten met opschrift 'Mercedes-Benz'
- Interieurverlichtingspakket
- Keyless go
- KEYLESS GO-comfortpakket
- KEYLESS GO-startfunctie
- kunstlederen/microvezel bekleding
- kunstlederen interieurdelen
- Laadstekker
- lendesteun(en) verstelbaar
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 18"
- MBUX augmented reality voor navigatie
- MBUX multimediasysteem
- MBUX navigatie Premium
- MBUX uitgebreide functies
- Memorypakket
- Mercedes-benz noodoproepsysteem
- Middelste airbag
- Middenconsole metaalstructuur
- Multifunctioneel sportstuurwiel in nappaleder
- multimedia scherm groot
- Navigatiesysteem met harde schijf
- Niveauregeling
- Omgevingsverlichting met projectie van merklogo
- On-board AC charger up to 11 kW
- Opbergpakket
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeerassistent PARKTRONIC
- Parkeerpakket met 360°-camera
- Premium
- Remote & Charging Services Plus
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitenwisser met regensensor
- sfeerverlichting
- Sfeerverlichting
- Sierdelen metaalstructuur
- Smartphone-integratie
- Spiegelpakket
- Sportieve motorsound
- Sportzetels vooraan
- stuur multifunctioneel
- stuur nappaleder
- THERMATIC automatische airconditioning
- Trekhaak met aanhangwagenstabilisatie
- Uitrustingspakket High
- USB-pakket plus
- Verwarmde stoelen vooraan
- Vingerafdruksensor
- Vloermatten met AMG logo
- Voetgangerbescherming
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorbereiding digitale voertuigsleuteloverdracht
- Voorbereiding remote- en navigatieservices
- Voorbereiding voor navigatiediensten (Inbegrepen gedurende 3 jaar vanaf activering)
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Vooruitrusting digitale radio
- Vooruitrusting Live Traffic Information
- Warmtewerend, donkergetint glas voor de achterruit en de zijruiten achteraan
- Wegsleep- en interieurbeveiliging