Mercedes-Benz B-Klasse
180 Ambition Automaat Cruise Airco Navigatie Trekhaak Panoramdak 1e Eigenaar Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 11.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.940,-
LEASEPRIJS: € 196,79 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.388,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz B-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 180 Ambition Automaat Cruise Airco Navigatie Trekhaak Panoramdak 1e Eigenaar Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 juni 2016 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 175.567 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 196,79 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JS-630-S |
| Motorinhoud: | 1.595 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.325 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 157 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.960 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 710 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Airco
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 1e eigenaar
- 17'' vijf-dubbelspaaks lichtmetalen velgen
- Cruisecontrol met variabele snelheidsbegrenzing SPEEDTRONIC
- LED High Performance koplampen
- Audio 20 CD Multimedia systeem
- Garmin® MAP PILOT
- Lichtpakket
- Panoramaschuifdak
- Seat comfort package
- Sfeerverlichting in 64 kleuren
- Spiegel-pakket
- Spiegelpakket
- Stuurwiel in leder
- Urban
- Urban-pakket