Mercedes-Benz A-Klasse
AMG 45 S 4MATIC+ AERO, 360, Kuip, Burmester Facelift!
Direct kopen, basisprijs: € 67.499,-
Direct kopen, basisprijs
€ 67.499,-
LEASEPRIJS: € 1.112,49 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 13.499,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz A-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | AMG 45 S 4MATIC+ AERO, 360, Kuip, Burmester Facelift! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 mei 2023 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 65.570 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.112,49 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 67.499,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.991 cc |
| Vermogen: | 310 kw / 422 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.580 kg |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Adaptief demping systeem
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Speciale kleur
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Voorspoiler
- Warmtewerend glas
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie high end
- Audio installatie premium
- DAB
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-CD/MP3 speler
- Radio CD speler
- Smartphone integratie
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Kunstlederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Microvezel bekleding
- Microvezel interieurdelen
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportief interieur
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Alarmsysteem uitgebreid
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dashboardcamera
- Diffuser
- Dodehoek detectie
- Dodehoekdetectie met correctie
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- LED mistlampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 19"
- Matrix LED koplampen
- Multimedia scherm middel
- Multimedia scherm standaard
- Passagiersairbag
- Premium metaalkleur
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Sportstuur leder
- Sportuitlaat
- Stuur nappaleder
- Uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor
- ASR