Mercedes-Benz A-Klasse
200 Progressive-WIDESCREEN-APPLE CARPLAY-STOELCOMFORT-COMPLEET
Direct kopen, basisprijs: € 19.250,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.250,-
LEASEPRIJS: € 317,27 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.850,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz A-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 200 Progressive-WIDESCREEN-APPLE CARPLAY-STOELCOMFORT-COMPLEET |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 9 juli 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 147.241 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 317,27 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.250,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XS-161-D |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 1.275 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.885 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 685 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Chroom delen exterieur
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Side-skirts
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Regensensor
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 14U Integratie smartphone
- 16U Smartphone integratie Apple Carplay
- 17U Smartphone integratie Android auto
- 51U Interieurhemel zwart
- 235 Actieve parkeerassistent
- 243 Actieve spoorassistent
- 287 Neerklapbare achterbank in ongelijke delen
- 310 Cupholder voor (dubbel)
- 365 Mercedes-Benz navigatie
- 440 Tempomaat (cruisecontrol) inclusief Speedtronic
- 446 Touchpad
- 458 Volledig digitaal instrumentendisplay
- 475 Bandenspanningscontrolesysteem (RDK)
- 485 Onderstel met confortabele afstemming
- 580 Automatische airconditioning, Thermatiek
- 608 Adaptieve grootlichtassistent
- 632 Led koplampen high performance met geintegreerd dagrijlicht
- 840 Privacyglass achterste ramen en achterruit
- 873 Stoelverwarming voorstoelen
- 875 Ruitensproeierinstallatie verwarmd
- B51 TIREFIT met elektrische luchtpomp
- B59 Dynamic select
- P59 Progressive pakket
- U59 Zitcomfortpakket
- U60 Voetgangerprotectiesysteem
- U62 Licht en zichtpakket; automatisch dimmende binnenspiegel, leeslampjes achterin en bestuurder, verlichting beenruimte, regensensor, lichtsensor, vertraagde uitschakeling dimverlichting