Mercedes-Benz A-Klasse
180 Prestige Sport
Direct kopen, basisprijs: € 14.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.945,-
LEASEPRIJS: € 246,32 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.989,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz A-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 180 Prestige Sport |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 april 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 73.489 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,32 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SL-891-S |
| Motorinhoud: | 1.595 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 655 kg |
| Gewicht: | 1.270 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.925 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 685 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Bluetooth media
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Nette auto
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Regensensor
- Ruiterwisser achter
- Spoiler
- Sportvelgen
- lichtmetalen velgen
- Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Bluetooth telefoonverbinding
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- USB
- Interieur
- 12V
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Ambiance verlichting
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Hemel bekleding zwart
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen sportstoelen
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sfeerverlichting interieur
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoelen in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- ABS
- Achteruitrijcamera
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Elektronische handrem
- ESP
- Hoofd airbag
- Hoofdsteunen voor en achter
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Park assit
- Parkeerhulp
- Parkeersensoren
- Parkeersensoren voor en achter
- Startonderbreker
- Airbags
- Parkeersensor
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bumpers en spiegels in car.kleur
- Connected services
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless
- Keyless start
- Lichtsensor automatisch
- Onderhoudsboekjes aanwezig
- Passagiersairbag
- Sfeerverlichting
- Sportstoelen met lederen bekleding
- Sportstuur leder
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor