Mercedes-Benz A-Klasse
180 Luxury Line Keyless ACC 360Camera
Direct kopen, basisprijs: € 26.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.950,-
LEASEPRIJS: € 444,18 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz A-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 180 Luxury Line Keyless ACC 360Camera |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 december 2023 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 13.215 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 444,18 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JXV-98-J |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.340 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.920 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 720 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Kleur zwart
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verlaagde carrosserie
- Infotainment
- Audio installatie premium
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Radio-CD/MP3 speler
- Radio CD speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kunstlederen/stof bekleding
- Kunstlederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Microvezel interieurdelen
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Comfortonderstel
- Connected services
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dashboardcamera
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Multimedia scherm middel
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- Uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor
- ASR