Mercedes-Benz A-Klasse
180 d Business Solution *1ste Eigenaar*Navigatie*Stoelverwarming*Camera*
Direct kopen, basisprijs: € 19.400,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.400,-
LEASEPRIJS: € 264,25 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.206,62 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz A-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 180 d Business Solution *1ste Eigenaar*Navigatie*Stoelverwarming*Camera* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 8 oktober 2020 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 106.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 264,25 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.400,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.355 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 720 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED Achterlichten
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- Mercedes Me Connect
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- WIFI
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Keyless Start&Go
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bagage-afdekhoes
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Niet in gerookt
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- Zomerbanden