Mercedes-Benz A-Klasse
180 Business Solution Automaat - Digitaal Cockpit, Camera, Stoelverw.
Direct kopen, basisprijs: € 20.845,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.845,-
LEASEPRIJS: € 290,25 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.522,12 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz A-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 180 Business Solution Automaat - Digitaal Cockpit, Camera, Stoelverw. |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 april 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 146.720 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 290,25 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.845,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-074-ND |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.265 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 100% Dealeronderhouden
- ABS
- Achteruit rij camera
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airconditioning, automatisch
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrole
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Dealeronderhouden
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- ESP
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Half lederen bekleding
- Keyless start
- Knieairbag voor
- Kunstlederen/stof bekleding
- LED-koplampen
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16 inch
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Park control achter
- Park control voor en achter
- Parkeerassistent
- Radio
- Radio DAB
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Start en Stop systeem
- Startonderbreking
- Stoelverwarming bestuurder
- Stoelverwarming voor
- USB aansluiting
- Verkeersbordenherkenning
- Verlaagd onderstel
- Vermoeidheids herkenning
- Verstelbaar stuur
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi