Mazda MX-30
e-SkyActiv R-EV 170 Advantage PHEV - Fietsendragerhaak - 1e eigenaar - Dealer onderhouden
Direct kopen, basisprijs: € 25.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.950,-
LEASEPRIJS: € 427,70 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mazda MX-30 |
|---|---|
| Uitvoering: | e-SkyActiv R-EV 170 Advantage PHEV - Fietsendragerhaak - 1e eigenaar - Dealer onderhouden |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 januari 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 12.148 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 427,70 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GZT-91-F |
| Motorinhoud: | 830 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 498 kg |
| Gewicht: | 1.753 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Hoogte: | 156 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.251 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak afneembaar
- Infotainment
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- 6 Jaar Fabrieks garantie
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 1e eigenaar
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Dealer onderhouden
- Door ons geleverd en onderhouden
- Door ons nieuw geleverd
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- kunstlederen/stof bekleding
- kunstlederen interieurdelen
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing